2026. június 18., csütörtök

Nyeremény

.
Laci nyert egy Auchan születésnapi játékon egy elektromos rollert.
Tegnap hoztuk el.


.
Most töltőn van ,egy következő guruláshoz:)

 

2026. június 8., hétfő

Antonov-nézőben


Kimentünk a reptérre.

Antonovot is láttuk bent a Hangár előtt.

A Program mindig jó,elidőztünk estig a reptér kilátóban.
 

2026. június 6., szombat

Állatkert

Nem vagyunk hozzászokva a sok-sok lépésszámhoz....
Nagyon elfáradtunk ma....

.
Régebben sokat mászkáltunk mindenfele...

Élmény volt a mai nap.

-
Hazaérve még főztünk és sütöttünk sütit is.

.
Jókor lenni jó helyen.
Ez volt a mai nap!

A lajhár szenzációs volt!

Gyönyörű időben öröm volt ez a program!

 

2026. június 2., kedd

7 év

7 év....

.
Újra elmentünk a helyszínre....

.
Nagyon sok élmény,program,esemény,kevésbé jó dolgok,gyász és sok sok minden volt a 7 év alatt...








.
Bízzunk még sok-sok évben!!!!

 

2026. április 26., vasárnap

Ebéd meghívás

Tamási Bistro 65-ben ebédeltünk meghívásra.

Nem ismertük a helyet,de belépve máris jó érzés volt,hogy motor-közeli a hely.

Minden finom volt!

A gomba is juh túróval volt töltve,azt hiszem tökéletes amit kínálnak ott!

 

2026. február 15., vasárnap

Kavics Kabin- ba nyerünk egy napot

Valentin nap.

Nálunk most az volt a Valentin nap,hogy Laci egy az egyben átköltözött hozzám így a Valentin naptól kezdődően együtt lakunk.
Még a motort-  kell átköltöztetni és teljesek leszünk tényleg💝

És egy játékban nyertünk egy ingyen napot a Kavics Kabinban.
Imádom minden szegletét a Kavicsnak!
Választunk időpontot és már itt sem vagyunk😊

 

2026. február 5., csütörtök

Röpke születésnap

Ma boldog szülinap van.

Laci 51 éves lett.
Persze mindenki dolgozik.

Reggel,délelőtt pici ünneplés és...
Mindenki szaladt ki merre látott....

Ilyen amikor elillan a pillanat.....💭

 

2026. február 1., vasárnap

Mexikói,Székely ízek

A blog eredeti küldetése Mi és a gasztronomia.
Most Mexikói ízvilágot kóstoltunk a Terezában.


Az előtt székely ételek voltak a porondon.

 Hamarosan újabb születésnap a héten Lacié.

Hovà is megyünk enni?🙃

2025. november 30., vasárnap

Közös lakcímen

.
Még múlt heti temető-körünkön készült.
A kedvenc helyünkön ettünk.

.
Ma a végső lakás-tuningunkon voltunk.,nagyjából 95%-os a költözésre kész a lakás.
és L&Gy összeköltözik.
6 és fél év után 🙏💕



 

2025. október 25., szombat

Lakástuning

Az erkélyünk...
Na nem ám,de hamarosan pár hónap,azaz jópár hónap és már lesz erkélyünk....egyébként hasonló ehhez,majd törekszünk rá😁
Ma nagyon elfáradtunk,rengeteg mindent megvásároltunk az új lakáshoz,lejártuk a lábunkat.
Pár dolgot  Laci ki is cserélt.
nagyon fáradtak vagyunk.
A festő még dolgozik.
Ma majdnem összevesztünk már,de mégsem.Azért ez a lakásfelújítás jó próbatétel az együttlakás küszöbén!

Holnap Laci dolgozik én a lakásban ezerrel takarítok, van mit!!!


 

2025. október 23., csütörtök

Deák téren találkozunk!

..
Na nem ilyen uncsi egyikünk napja sem!
Bár Kesuka ez alól kivétel🐾


Laci szétszedte a kocsit zakopániai utunkon minden rendben legyen vele!!!!
Én hajnal óta Ovi Krétát írok.

Délután találkozunk a Deák téren,picit találkozunk a pár ezres tömeggel és egymással😊rendszerváltásunkért szimpatizálunk és aztán mindenki visszatér a reggeli tevékenységébe,ahol reggel kezdte,ki az autót javítja ki meg megfelel a rendszer elvárásainak  és gépel ezerrel☝


 

2025. október 8., szerda

Köki tető

Megismerkedésünk elején a Köki tetőre jártunk randizni.
Nagyon szerettük.Levendulás,méhecskék,séták,naplemente nézés,és ki jobbra-ki balra ment haza....
Most a Kökitől 2 percre vettük az ingatlant.
És lesz saját tetőteraszunk.
A Köki tetőt átalakították Dínó Park lett,és nem lehet felmenni csak fizetősként,a Dínó Park megtekintése kapcsán.

Most a -mi- Köki tetőnk áthelyeződik a saját tetőteraszunkra,szeretni fogjuk💝