Laci nyert egy Auchan születésnapi játékon egy elektromos rollert.
Tegnap hoztuk el.
Most töltőn van ,egy következő guruláshoz:)
Laci és Györgyi blogja.L&Gy szignó alatt egy párt alkotunk.Kapcsolatunk megerősödésére kellett valami,valami plusz....És a Nemzetek konyhája heti főzés sorozat létrejöttével elkezdett valami működni....Édes falatozások-ként éltük meg ezeket a heteket és ebből aztán jött az ötlet miért ne lehetne belőle blog-bejegyzés?Így született meg a Sweet-Sneck blog a mi heti Gasztro-Randink képekben,élményekben és sztorikban összefoglalva.Szívesen megosztjuk az Olvsóinkkal!Légy hát Sweet-Sneck Olvasó!
Antonovot is láttuk bent a Hangár előtt.
A Program mindig jó,elidőztünk estig a reptér kilátóban.
Hovà is megyünk enni?🙃