2026. június 2., kedd

7 év

7 év....

.
Újra elmentünk a helyszínre....

.
Nagyon sok élmény,program,esemény,kevésbé jó dolgok,gyász és sok sok minden volt a 7 év alatt...








.
Bízzunk még sok-sok évben!!!!

 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése