Laci és Györgyi blogja.L&Gy szignó alatt egy párt alkotunk.Kapcsolatunk megerősödésére kellett valami,valami plusz....És a Nemzetek konyhája heti főzés sorozat létrejöttével elkezdett valami működni....Édes falatozások-ként éltük meg ezeket a heteket és ebből aztán jött az ötlet miért ne lehetne belőle blog-bejegyzés?Így született meg a Sweet-Sneck blog a mi heti Gasztro-Randink képekben,élményekben és sztorikban összefoglalva.Szívesen megosztjuk az Olvsóinkkal!Légy hát Sweet-Sneck Olvasó!
2026. június 2., kedd
7 év
7 év....
.
Újra elmentünk a helyszínre....
.
Nagyon sok élmény,program,esemény,kevésbé jó dolgok,gyász és sok sok minden volt a 7 év alatt...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése